Мер Кам’янського відповів на звернення городян стосовно відключень електроенергії

Мер Кам’янського відповів на звернення городян стосовно відключень електроенергії

Мер Кам’янського Андрій Білоусов відповів на звернення мешканців міста стосовно скарг на “нерівномірне відключення електроенергії між споживачами”.

“Часто отримую від Вас звернення стосовно нерівномірного відключення електроенергії між споживачами.

По-перше, хочу зауважити, що міська влада не впливає на цей процес і не має права втручатися в роботу енергосистеми. Розпорядження на відключення надходять від НЕК «Укренерго». Відключення розподіляються на цей час на планові – за графіком та аварійні – без попередження, пов’язані з непередбаченими обставинами.

Ми, як міська влада, повідомляли енергетикам про об’єкти, які не можна ставити в графік планових відключень через можливий збій в системі життєзабезпечення міста, це – насосні міськводоканалу, теплові мережі, котельні та інші об’єкти критичної інфраструктури.

Система електропостачання побудована таким чином, що часто на одній лінії з об’єктом критичної інфраструктури можуть знаходитися і житлові будинки, які відповідно теж не підпадають під відключення. Будинок, у якому мешкаю я, також регулярно відключають від електроенергії.

Впевнений, що ми зможемо гідно пройти й через ці випробування. В країні війна, я розумію як нелегко зараз усім, насамперед нашим військовим, які віддають за нас свої життя. Але ми вистоїмо та переможемо!
Тримаймося разом!”, – зазначив міський голова.