Юні кам’янчани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики та боксу

Юні кам’янчани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики та боксу

З 14 по 19 листопада вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №1 взяли участь у декількох змаганнях, а саме: всеукраїнських змаганнях з боксу серед юніорів «Хто ти, майбутній олімпієць?»  (м.Ворохта, Івано-Франківська область), чемпіонаті України з важкої атлетики та у Всеукраїнському турнірі на підтримку ЗСУ (м.Свалява, Закарпатська область). Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів.

Команда з боксу Дніпропетровської області здобула 12 медалей, 5 із яких вибороли спортсмени міста Кам’янське. Серед переможців та призерів змагань вихованці ДЮСШ №1, а саме:

І місце – Данііл Сухорук (вагова категорія – 75 кг);

ІІ місце – Богдан Кубрак (вагова категорія – 54 кг).

Також з гарним результатом виступив Микита Шаганенко, який посів V місце у ваговій категорії до 60 кг. Спортсменів підготував тренер-викладач Вадим Хамаза.

Команда з важкої атлетики Дніпропетровської області завоювала 8 медалей, 2 із яких вибороли спортсмени міста Кам’янське:

– Чемпіонат України з важкої атлетики (до 17 років) І місце – Шкода Євген (вагова категорія – 55 кг);

– Всеукраїнський турнір на підтримку ЗСУ (до 15 років) ІІ місце – Овсянніков Данило (вагова категорія – 61 кг).

Спортсменів підготував заслужений тренер України Сергій Петеримов.

Юні кам’янчани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики та боксу - ФОТОЮні кам’янчани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики та боксу - ФОТОЮні кам’янчани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики та боксу - ФОТОЮні кам’янчани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики та боксу - ФОТО