ДТЕК та Yasno не поспішають інформувати своїх споживачів

ДТЕК та Yasno не поспішають інформувати своїх споживачів

Сайти та соціальні сторінки компаній ДТЕК Дніпро та Yasno, які забезпечують електрикою мешканців Кам’янського та регіону, не поспішають інформувати своїх споживачів про ситуацію з відновленням електропостачання та графіками відключень. На сайте Yasno останній раз інформація оновлювалася 23 листопада, а ДТЕК мав останнє оновлення сторінки у Фейсбук вночі 24 листопада.
В останньому повідомлені у четвер вночі ДТЕК повідомив, що “частково відновив електропостачання у Дніпропетровській області після вчорашньої атаки, однак в області діють екстрені обмеження”.
Енергетики ДТЕК разом із усіма рятувальними службами продовжують ліквідувати наслідки ударів по енергооб’єктах, що нанесла росія 23 листопада. Ситуація лишається складною, проте контрольованою. Станом на ранок 24 листопада вже відновлена подача електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, об’єкти водо- та теплопостачання на всій території Дніпропетровської області, окрім Нікополя та Кривого Рогу. Тут енергетики НЕК Укренерго продовжують роботи.
Станом на 14.00 24 листопада енергетикам спільними зусиллям вдалося повернути світло на об’єкти водо- та теплопостання. Також зі світлом практично всі лікарні області. Однак продовжуються роботи НЕК Укренерго в Нікополі та Кривому Розі – в цих містах повністю відсутнє електропостачання.
Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», на Дніропетровщині наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми. Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго».
Станом на вечір 24 листопада без світла залишались близько 75% мешканців області.
“Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною, – повідомив ДТЕК. – Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі”.