Власні медіапродукти навчалась розробляти молодь у Кам’янському

Власні медіапродукти навчалась розробляти молодь у Кам’янському

В Кам’янському 17 листопада у Центрі молодіжних ініціатив пройшло завершальне заняття проєкту «Молодіжна медіашкола», який втілювався в рамках програми «Мріємо та діємо». Після завершення навчання учасники, об’єднавшись у п’ять груп, розробили та втілили в життя власні медіапродукти. Про це повідомляється на сайті міськради.

Проєкт був покликаний підвищити рівень громадянської активності та навичок критичного мислення молоді, залучити молодь до засвоєння актуальних знань та навичок з медіаграмотності, посилити стійкість до дезінформації, сформувати навички критичного мислення та інформаційної безпеки.

Упродовж двох місяців навчання в медіашколі учасники отримали знання та навички з тем медіаграмотності, протидії дезінформації та пропаганді, специфіки роботи ЗМІ та громадянської журналістики у мирний та воєнний час, специфіки виробництва та просування власного медіапродукту.

А також мали практичні заняття та зустрічі у Кам’янській міській раді, на радіостанції TopRadio 104.4 FM, на телебаченні “МІС” ТБ.

Після завершення навчання учасники, об’єднавшись у п’ять груп, розробили та втілили в життя власні медіапродукти, що були презентовані на завершальному занятті проєкту та будуть розміщені на сторінках Центру молодіжних ініціатив у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Власні медіапродукти навчалась розробляти молодь у Кам'янському - ФОТОВласні медіапродукти навчалась розробляти молодь у Кам'янському - ФОТОВласні медіапродукти навчалась розробляти молодь у Кам'янському - ФОТО