Тестування на ВІЛ-інфекцію в Кам’янському можна зробити 1 грудня

Тестування на ВІЛ-інфекцію в Кам’янському можна зробити 1 грудня

Пройти експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію у Кам’янському зможе кожен охочий 1 грудня. Захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається саме в перший день зими. Про це повідомили у КЗОЗ КМР «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту».

Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Минуло вже сорок років з моменту реєстрації перших випадків СНІДу, але ВІЛ-інфекція все ще залишається однією з глобальних проблем людства, тож цей день – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Кожна людина має право знати свій ВІЛ-статус та дізнатися про ВІЛ/СНІД більше, про можливі ризики та шляхи запобігання інфікування. Це перший крок до профілактики, отримання медичної допомоги, соціальної та психологічної підтримки.  

 Як повідомили у КЗОЗ КМР «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту», 1 грудня у Кам’янському працюватимуть пункти, де кожен охочий зможе пройти експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію.

Тестування можна буде пройти за адресами:

проспект Аношкіна, 11 (шкірно-венерологічний диспансер);
– вулиця Сергія Слісаренка, 3 Е (7-ма лікарня);
– бульвар Будівельників, 23 (лівобережна поліклініка);
– вулиця Вадима Пузирьова , 21 (колишня вулиця Менделєєва, 2-га лікарня)

Детальну інформацію можна отримати в контакт-центрі за телефоном: 067 461 30 58

Також кам’янчани зможуть пройти самотестування у громадському центрі благодійного фонду «Імпульс Кам’янське» за адресою: вулиця Республіканська, 31 (територія колишньої інфекційної лікарні).