Гандболістки з Кам`янського дебютували у Вищій лізі Чемпіонату України

Гандболістки з Кам`янського дебютували у Вищій лізі Чемпіонату України

25 листопада жіноча гандбольна команда Кам’янського «Дніпро – ДЮСШ №1» успішно дебютувала у Вищій лізі Чемпіонату України з гандболу. Перший тур чемпіонату відбувся в місті Рівне. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

У першому матчі кам’янчанки грали проти команди «ГК Рівне-ДЮСШ-4» і перемогли з рахунком 34:29, а в другому матчі вибороли перемогу в команди «ЗУНУ – Енерго – ШВСМ» (м.Тернопіль) з рахунком 36:24.

Другий тур змагань відбудеться в грудні.

(без названия) - ФОТО (без названия) - ФОТО