Мер Кам’янського відреагував на скарги мешканців про нерівномірні відключення світла та зовнішнє освітлення

Мер Кам’янського відреагував на скарги мешканців про нерівномірні відключення світла та зовнішнє освітлення

В Кам’янському поки що не виходитимуть на лінії трамваї, зовнішнє освітлення, на включення якого скаржаться деякі кам’янчани, насправді споживає незначний відсоток електрики, а відключення будинків від світла залежить від того, чи розташовані вони на одній лінії живлення з об’єктами критичної інфраструктури. Про ці розповів у Telegram міський голова Андрій Білоусов.
“Дефіцит в енергетичній системі країни залишається, тому трамваї на лінії не виходять. Громадський транспорт працює за графіком.
Для всіх, хто пропонує заощадити та вимкнути зовнішнє освітлення міста, яке працює 2,5 години на добу (з 16:30 до 19:00), пояснюю, що зовнішнє освітлення споживає незначний відсоток від загального обсягу споживання електроенергії містом і такий крок ніяк не вплине на загальну ситуацію та не скоротить час стабілізаційних відключень населенню. Також важливо і людей з роботи додому відвезти в безпечних умовах. Разом з тим, якщо ситуація буде погіршуватися, ми приймемо рішення по відключенню зовнішнього освітлення.
Також повторюю, що під стабілізаційні відключення підпадають всі будинки окрім тих, які знаходяться на одній лінії живлення з об’єктами критичної інфраструктури, такими як – насосні міськводоканалу, теплові мережі, котельні та інші. Не забуваємо, що в країні війна, всім важко і складно, але ми повинні залишатися сильними та згуртованими, підтримувати один одного, наближаючи Перемогу”, – зазначив мер.