Кам’янське передало чергове авто для військових

Кам’янське передало чергове авто для військових

Про передачу пікапа від Кам’янського для  військовослужбовців 65-ї окремої мінометної бригади у Telegram повідомив мер міста Андрій Білоусов
«Разом з ГО «Бджола» передали чергову автівку для наших військових.

Пікап придбали на прохання військовослужбовця з Кам’янського для 65-ї окремої мінометної бригади.

Вже сьогодні машина вирушить на передову.

Допомагаємо нашим Героям-захисникам! Разом до Перемоги!», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.

Кам’янське передало чергове авто для військових - ФОТО