Кам’янське передало чергове авто для військових
Про передачу пікапа від Кам’янського для військовослужбовців 65-ї окремої мінометної бригади у Telegram повідомив мер міста Андрій Білоусов
Пікап придбали на прохання військовослужбовця з Кам’янського для 65-ї окремої мінометної бригади.
Вже сьогодні машина вирушить на передову.
Допомагаємо нашим Героям-захисникам! Разом до Перемоги!», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.
