У Кам’янському завершується облаштування чинних “пунктів незламності”

У Кам’янському завершується облаштування чинних “пунктів незламності”

Облаштування приміщень та забезпечення дев’яти” пунктів незламності” всім неохідним у Кам’янському  перевірили у п’ятницю, 2 грудня, мер міста Андрій Білоусов та начальник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч. Про це повідомив очільник міста.

“Разом з начальником районної військової адміністрації Олегом Гапічем об’їхали чинні «пункти незламності», яких на сьогодні у місті відкрито 9, але вже найближчим часом їх кількість збільшиться до 21 пункту. Майже всі вони розташовані на базі комунальних установ.

Перевіряли облаштування приміщень та забезпечення пунктів генераторами, приладами обігріву, запасом паливно-мастильних матеріалів, води, медикаментів та інших речей, необхідних для їхнього автономного функціонування протягом 10 діб”, – розповів Андрій Білоусов.

За його словами, у разі чергової атаки на енергосистему країни та за умови повної відсутності електроенергії в пунктах люди зможуть зігрітися, зарядити телефони та павербанки, випити чаю або кави.

В кожному пункті зможе розміститися від 200 до 400 людей. За кожним таким об’єктом закріплена відповідальна особа.

Ведуться роботи з доукомплектування. Завершити облаштування всіх пунктів планується протягом найближчих двох тижнів.

Також, за словами мера,  продовжуються роботи по бурінню свердловин для забезпечення мешканців водою. 22 свердловини будуть облаштовані до кінця цього року. Загалом до кінця січня їх буде 28: 15 на Лівому березі та 13 – на правобережжі.

“Формуємо електронну мапу, на якій буде відображено точне розташування пунктів та свердловин по місту”, – зазначив міський голова.

Перелік чинних «пунктів незламності» у Кам’янському:

1. Лікарня №8 швидкої медичної допомоги, вул. Чорновола 79A;
2. Лікарня №9, пр. Аношкіна, 72;
3. Спортивний майданчик відділення ДСНС, вул. Героїв Рятувальників,11;
4. КЗ «Гімназія №4» ім. А.С. Макаренка, вул. Гайдамацька, 5;
5. Гімназія №27, вул. Залізняка, 19;
6. Територіальний центр соціального обслуговування населення, вул. Освітня, 22;
7. ДЮСШ №2, пр. Перемоги, 63;
8. КЗ «Будинок дитячої творчості», б. Будівельників, 59;
9. ЦНАП Заводського району, пр. Василя Стуса, 10/12.

У Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТОУ Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТО У Кам’янському завершується облаштування чинних "пунктів незламності" - ФОТО