Юні кам’янчани та вчителі можуть приєднатися до онлайн-уроків з англійської мови від педагогів з різних країн

Юні кам’янчани та вчителі можуть приєднатися до онлайн-уроків з англійської мови від педагогів з різних країн

Українські діти 6-18 років та вчителі можуть безоплатно відвідувати англомовні пізнавальні онлайн-зустрічі. Їх проводять педагоги-волонтери з-за кордону. Приєднатися до проєкту можуть усі охочі. Проєкт запустила команда громадської організації “Смарт освіта” ще у перші дні повномасштабної війни. Він функціонує дотепер.

Щоб приєднатись до проєкту необхідно перейти у Telegram-канал з розкладом занять та посиланнями до кожного уроку. Додаткова реєстрація не потрібна.

Як повідомляють у команді ГО, приєднуватися до онлайн-зустрічі можна також вчителям шкіл разом з їхніми учнями. Утім, попередньо необхідно зареєструвати клас за посиланням.

Під час онлайн-уроків діти мають можливість поспілкуватися з англомовними вчителями-волонтерами з усього світу на різноманітні теми. Зокрема:

  • програмування,
  • читання та обговорення книг,
  • англійська для молодшої школи,
  • уроки з малювання героїв манга,
  • розмовні клуби англійською для середньої та старшої школи,
  • музика,
  • письменницькі заняття,
  • природознавчі заняття тощо.

“Для діток це практика англійської мови, а ще можливість відволіктися від війни”, – наголошують у “Смарт освіті”.

Однією з перших вчительок-волонтерів, які доєдналися до проєкту, була Ельза Канаріо з Португалії.

“На уроках вчителька вигадує креативні завдання, щоб зацікавити учнів і розкрити їхній потенціал”, – розповідають засновники проєкту.

Вчителі також отримують фідбек від українських учнів. Діти влаштовують їм онлайн-концерти, де грають на фортепіано, а також постійно пишуть листи.

У проєкті пізнавальних зустрічей також беруть участь вчителі з Туреччини, Канади, Австралії й навіть Японії.

Онлайн-уроки проходять щодня, крім неділі, на платформі Zoom. Кожного дня вчителі проводять по 3 або 4 пізнавальних уроки.

“За 9 місяців існування проєкту було проведено вже понад 750 пізнавальних англомовних онлайн-уроків. Приєднуйтесь до занять!” – наголошують у “Смарт освіті».