Лівий берег Кам’янського без світла та тепла, але поки що з водою

Лівий берег Кам’янського без світла та тепла, але поки що з водою

У зв’язку з масованою ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури України, в Кам’янському знеструмлено мешканців лівобережної частини міста. Без ️ живлення також залишилась лівобережна котельна. Зараз  КП  «Аульський водовід» знайшло можливість подачі питної води до мешканців лівобережжя, але ситуація може змінюватися. Про це повідомив міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

“У зв’язку з масованою ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури, знеструмлено споживачів лівобережної частини України, у тому числі знеструмлено і мешканців лівобережної частини Кам‘янського.

Без ️ живлення також залишилась лівобережна котельна, що призвело до припинення подачі теплоносія.
З метою збереження цілісності теплових мереж, у зв’язку з мінусовою температурою повітря, працівники комунальних служб міста здійснюють аварійний злив теплоносія.

Стосовно водопостачання на Лівому березі інформуємо, що на цей момент  КП  «Аульський водовід» знайшло можливість подачі питної води до мешканців Лівобережжя, але ситуація може змінюватися, тому про всяк випадок пропонуємо вам залишити запаси питної води.

Про подальшу ситуацію проінформуємо додатково”, – зазначив Андрій Білоусов.