Творчі подяки ЗСУ від юних кам’янчан демонструються в музеї історії міста
На виставці дитячої творчості «Дякуємо ЗСУ», що цими днями проходить у Музеї історії міста Кам’янське представлено більш ніж 600 творчих робіт юних кам’янчан. Після експонування всі вони будуть передані музеєм через волонтерів на фронт нашим захисникам. Про це повідомила пресслужба міськради.
«Ці витвори дитячих рук понесуть тепло душі тим, кому доводиться нас захищати у будь-яку погоду, і в холод, і в дощ. Діалог воїна і дитини – важливий аспект нашого сьогодення, адже кожен наш захисник виборює на цій війні майбутнє наших дітей, захищаючи їхнє теперішнє від країни-терориста», – вважають працівники музею.
За думкою музейників, діти нині дорослішають швидше, чудово розуміючи, кому мають дякувати за захист, і тому на заклик до участі у виставці жваво відгукнулися – учасниками виставки стали 420 дітей, надавши музею 650 робіт.
Кожен учасник отримає сертифікат на згадку про участь у цьому музейному проєкті.
Виставка «Дякуємо ЗСУ» експонуватиметься до 25 грудня.
