В 10 мільйонів гривень обійдеться Кам’янському утримання гуртожитків збанкрутілого ПАТ «ДМК»

В 10 мільйонів гривень обійдеться Кам’янському утримання гуртожитків збанкрутілого ПАТ «ДМК»

У зв’язку з банкрутством ПАТ «ДМК», відповідно до рішення суду від 08.12.22, на баланс міста без виконання капітальних ремонтів передаються об’єкти житлового господарства підприємства, а саме: п’ять гуртожитків, які раніше були на балансі «ДМК». Про це повідомила пресслужба міськради.

Згідно з рішенням суду, дані гуртожитки повинні бути прийнятими у власність міста на найближчому засіданні сесії Кам’янської міської ради.

За попередніми підрахунками аби на базовому рівні утримувати ці будівлі: ремонт опалення, ремонт дахів, каналізації тощо, Кам’янському доведеться виділити із міського бюджету не менш ніж 10 мільйонів гривень.

Серед гуртожитків, де мешкає найбільше людей – дві дев’ятиповерхівки у селищі Будівельників по вулиці Астраханській. У людей виникає багато питань стосовно підключення опалення, електроенергії та інших комунікацій.

За дорученням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова 8 грудня було проведене екстрене засідання комісії ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення щодо:

⁃ уповноваження КП КМР «Добробут» на виконання функцій управителя переданих «ДМК» гуртожитків;

⁃ заборони КП «Аульський водовід» відключення мешканців даних гуртожитків від водопостачання та водовідведення до моменту укладення з ними персональних договорів;

⁃ відтермінування ДТЕК відключення місць загального користування від електропостачання до укладення КП КМР «Добробут» відповідного договору по містах загального користування.

Керівник департаменту ЖКГ Дмитро Губський спільно з керівниками залучених комунальних підприємств провели виїзну зустріч з мешканцями даних гуртожитків, де були заслухані наболілі питання мешканців та надані на них вичерпні роз’яснення.

Таким чином, не чекаючи офіційного рішення сесії, дані гуртожитки будуть забезпечені всіма необхідними комунальними послугами вже з 09.12.2022 року.

В 10 мільйонів гривень обійдеться Кам'янському утримання гуртожитків збанкрутілого ПАТ «ДМК» - ФОТО