«Переможного Нового року» – марку з такою назвою ввели в обіг і на Дніпропетровщині

«Переможного Нового року» – марку з такою назвою ввели в обіг і на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині презентували нову новорічно-різдвяну марку. Вона вже одинадцята, випущена за час повномасштабної війни. Спецпогашення пройшло у різних куточках країни. Зокрема, на Головпоштамті у Дніпрі. Про це повідомили у Дніпропетроській ОВА.

«Назва марки – «Переможного Нового року». Це те, про що мріє кожен українець. Повномасштабна війна розлучила мільйони доль, родин, рідних людей. Але вона не зможе зруйнувати наші традиції, віру у дива та перемогу», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Сюжет марки – ліричний. Зображені дівчина та український військовий. Вона зустрічає Новий рік на самоті. Він – на полі бою, захищаючи рідну землю.

Щаслива розв’язка цієї історії – на конверті. Пара, нарешті, разом.

Авторка малюнку – школярка з Миколаєва Валерія Михайлова. За її роботу проголосувало найбільше людей.

До остаточного ескізу додали лише декілька символічних елементів. Поле бою «вкрили снігом», а на вікні з’явилися свічки.

«Це 11 марка, яку випустила Укрпошта з початку війни. Наступні плануємо вводити в обіг вже у наступному році. Які саме, поки що секрет», – розповів директор Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Марку відсьогодні можна придбати у відділеннях Укрпошти або онлайн. Її тираж 720 тисяч штук. Окрім марки випустили конверт та листівку.

«Марка продовжує сюжет військової тематики. Дає надію людям. Дівчатам, які чекають коханих з передової. Роз’єднаним родинам, частина з яких вимушена перебувати за кордоном. Все обов’язково зміниться на краще», – додав член правління Дніпропетровського відділення асоціації філателістів України Дмитро Цимиренко.

«Переможного Нового року» - марку з такою назвою ввели в обіг і на Дніпропетровщині - ФОТО«Переможного Нового року» - марку з такою назвою ввели в обіг і на Дніпропетровщині - ФОТО«Переможного Нового року» - марку з такою назвою ввели в обіг і на Дніпропетровщині - ФОТО