Мультфільм «Украдений місяць. Кум» про Різдво доступний для онлайн-перегляду

Мультфільм «Украдений місяць. Кум» про Різдво доступний для онлайн-перегляду

Анімаційний фільм Ольги Захарової «Украдений місяць. Кум» доступний для онлайн-перегляду. «Різдвяна казка про козаків, Святвечір, добро, колядників та сімейні традиції наповнить ваш дім передноворічною атмосферою», — йдеться в анонсі компанії «Магіка-фільм», яка є виробником фільму спільно з «Dual Flame».

На ютубі протягом тижня фільм зібрав понад 125 тисяч переглядів.

Дія відбувається в українському селі. Козак Василь разом із дітьми лагодить Різдвяну зірку, щоб ввечері привітати хрещених батьків колядками. Дружина Василя, Катерина, порається біля печі, готує святкову вечерю. Самотньо, осторонь від громади в селі живе козак-характерник Кум. Ніхто, навіть стара баба Карпиха, яка розносить селом плітки, не знає, ким він був і звідки сюди прийшов. Кремезна статура Кума і його відлюдність викликають острах у дорослих жителів села, але не в дітей. Діти відчувають, що козак ретельно приховує від людей якусь свою таємницю. Але їм скоріше цікаво, аніж страшно.

Переглянути анімаційний фільм можна на сайті «Київстар ТБ» або на ютубі.

Нагадаємо, на початку грудня «Украдений місяць. Кум» здобув перемогу у номінації Awards of Excellence на фестивалі Canada Shorts Film, а в листопаді переміг на Фестивалі анімаційних студій у Парижі.