«Каметсталь» в Кам’янському знову плавить сталь після вимушеної зупинки

«Каметсталь» в Кам’янському знову плавить сталь після вимушеної зупинки

Автор: Валентин Фіголь

На металургійному комбінаті «Каметсталь» відновлено виплавку сталі, вимушено зупинену в результаті листопадового блекауту.

Конвертерний цех металургійного комбінату «Каметсталь» Групи Метінвест відновив роботу після вимушеної паузи. Зупинка виробництва відбулась через обмеження електропостачання внаслідок масованих ворожих обстрілів. Про це повідомила пресслужба групи «Метінвест».

«Колектив металургів цеху працює самовіддано та професійно., – акцентувала пресслужба. – У період вимушеного простою вони власними силами здійснювали відновлювальні роботи на машинах безперервного лиття заготовок,  ремонтували кранове обладнання, а також провели ревізію механо-, електро- та енергоустаткування обох конвертерів». Металурги максимально підготували основні агрегати до запуску в роботу.

«Каметсталь» в Кам’янському знову плавить сталь після вимушеної зупинки - ФОТО

Наразі на «Каметсталі» відновлено роботу конвертера №2 та машини безперервного лиття заготовок №3. Працюють також агрегати киснево-компресорного цеху, що забезпечують необхідними компонентами сталеплавильний переділ.

Поступово, за умов безперебійного електропостачання, відновить роботу й інше виробниче обладнання, обіцяють металурги. До кінця року підприємство планує випускати вже сталь для виробництва товарного прокату.