В Кам’янському створено районну філію обласного центру зайнятості

В Кам’янському створено районну філію обласного центру зайнятості

Автор: Валентин Фіголь

Завдяки реформуванню Державної служби зайнятості в Кам’янському створено філію обласного центру зайнятості.

Робоча нарада міського голови Кам’янського Андрія Білоусова, голови районної військової адміністрації Олега Гапіча з заступником директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерієм Дудником та начальником Кам’янського міського центру зайнятості Костянтином Гузенком відбулась 28 грудня.

Обговорювалось те, що після завершення реформування державної служби зайнятості К. Гузенко очолить новостворену Кам’янську філію Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

До складу Кам’янської філії увійдуть Жовтоводське, Верхньодніпровське, Криничанське управління та Вільногірський, П’ятихатський відділи служби зайнятості.

Посадовці обговорили основні пріоритети та завдання на найближчий час та заходи зі збереження активних послуг служби зайнятості з урахуванням змін в чинному законодавстві.

За офіційними даними, в нашій області зменшилась кількість безробітних та зріс рівень працевлаштування, впроваджуються програми компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій громадян. Також ті, хто знаходяться в пошуках роботи, мають можливість пройти навчання за пріоритетними для економіки держави професіями та спеціальностями.

Учасники наради висловили сподівання на плідну співпрацю між Дніпропетровським обласним центром зайнятості та його Кам’янською філією в питаннях працевлаштування жителів нашого району та сприяння ефективного задоволення запитів роботодавців.