В Кам’янському на 9-му районі Лівобережжя відновлює роботу дитсадок, що не працював два роки

В Кам’янському на 9-му районі Лівобережжя відновлює роботу дитсадок, що не працював два роки

В Кам’янському дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) центр розвитку дитини № 27 «Орлятко» відновлює роботу. Це єдиний садочок на 9-му мікрорайоні Лівобережжя. Про це повідомила пресслужба міськради.

Два роки заклад не функціонував через капітальний ремонт, який виконує обласний департамент капітального будівництва. Остаточне завершення капремонту відбудеться після того, як проєкт відкоригують.

Силами міського бюджету в будівлі була відремонтована покрівля, приведено у відповідність вимогам укриття та виконано інші ремонтні роботи.

На сьогодні садочок відкриває 4 групи й зможе прийняти 80 дітей.

Для запису дитини батькам потрібно звернутися до керівництва закладу.

У разі великої кількості звернень в наступному році кількість місць буде збільшена шляхом проведення ремонту для відкриття додаткових груп.

В Кам'янському на 9-му районі Лівобережжя відновлює роботу дитсадок, що не працював два роки - ФОТОВ Кам'янському на 9-му районі Лівобережжя відновлює роботу дитсадок, що не працював два роки - ФОТОВ Кам'янському на 9-му районі Лівобережжя відновлює роботу дитсадок, що не працював два роки - ФОТОВ Кам'янському на 9-му районі Лівобережжя відновлює роботу дитсадок, що не працював два роки - ФОТО