Водопостачання в Кам’янському не подорожчає з нового року

Водопостачання в Кам’янському не подорожчає з нового року

Автор: Валентин Фіголь

Обіцяного росту тарифів на послуги водоканалу з початку 2023 року в Кам’янському не буде. НКРЕКП скасувала постанову про подорожчання водопостачання та каналізації.

Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), скасувала свою ж постанову від 27 грудня про підвищення тарифів на водопостачання.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні держрегулятора 30 грудня, повідомляють інформагенції України.

«Під час оформлення рішення щодо вказаного питання з’ясувалося, що у зв’язку з великою кількістю зауважень та пропозицій до проєкту рішень, тривалого їх обговорення, початку повітряної тривоги, рішення, які було запропоновано для голосування, члени комісії зрозуміли по-різному та, відповідно, голосували за різні проєкти. Крім цього, запропоноване рішення суттєво відрізняється від проєкту, який був оприлюднений на сайті, тому при їх оформленні виникли непорозуміння щодо розмірів та структури цих тарифів», – зазначив голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Проєкти рішень про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Нацкомісія відправила на доопрацювання.