«Водоканал» підбиває підсумки роботи у воєнний час

«Водоканал» підбиває підсумки роботи у воєнний час

Автор: Валентин Фіголь

Попри труднощі та ризики воєнного часу, підприємство водоканалізаційного господарства надавало послуги споживачам Дніпропетровщини та Кам’янського. Сьогодні КП ДОР «Аульський водовід» підбиває підсумки роботи у 2022 році.

Всупереч повномасштабним бойовим діям й запровадженню в країні воєнного стану, економічній кризі, всім тяготам військового періоду, було виконано всі намічені на цей рік плани щодо широкої модернізації підприємства. Про це розповідає адміністрація підприємства водоканалу.

Згідно з планами поточних та капітальних ремонтів, на КП ДОР «Аульський водовід» за 12 місяців 2022 року господарським способом виконано низку робіт з ремонту обладнання, споруд, будівель та водопроводів. Так само силами підрядних організацій на ключових об’єктах підприємства, вперше за багато десятиліть було повністю проведена широкомасштабна реконструкція, заміна старого енергомісткого обладнання на сучасне нове, яке дозволить гарантовано без технічних збоїв постачати питну воду, а також економити в цей важкий час енергоресурси.

«Водоканал» підбиває підсумки роботи у воєнний час - ФОТО

Було проведено очищення акваторії Дніпра в районі першого підйому КП ДОР «Аульський водовід», щоб покращити екологічну ситуацію і підвищити якість води.

На насосній станції другого підйому повністю замінили електрообладнання на надійніше та економніше.

У рамках виконання заходів Інвестиційної програми КП ДОР «Аульський водовід», було виконано заходи з реконструкції обладнання на водопровідній насосній станції третього підйому.

КП ДОР “Аульський водовід” було закуплено спецтехніку для вирішення виробничих завдань водопровідно-каналізаційного комплексу.

Оновлено обладнання хіміко-бактеріологічної лабораторії, придбано новий дистилятор та спектрограф.

Також для аварійних бригад водопроводу та каналізації КП ДОР «Аульський водовід» та його підрозділу Кам’янського ВКГ, були виготовлені комплекти фірмового спецодягу для роботи в осінньо-зимовий період.

Повністю проведено заміну старого обладнання на насосній станції водопостачання Кам’янського ВКГ та закінчуються монтажні роботи на другому об’єкті.

За період січня-листопада 2022 року працівниками Кам’янського ВКГ було проведено ремонти колодязів водопроводу та каналізації – 36 шт., заміна засувок водопроводу та каналізації -18 шт., відремонтовано 136 засувок каналізації.

«Водоканал» підбиває підсумки роботи у воєнний час - ФОТО

Накрито кришками водопровідних та каналізаційних колодязів 116 шт., замінено 6 та відремонтовано 7 пожежних гідрантів.

Замінено 2601,86 метра мереж водопроводу та 1690,56 метра – мереж каналізації.

На вулицях Лохвицького та Дорожній замінено 700 метрів металевих труб, які вже вичерпали свій ресурс, на нові поліетиленові труби 600 мм та нову запірну арматуру.

Замінено два нові бустерні насоси підкачування води для багатоквартирних будинків.

«Водоканал» підбиває підсумки роботи у воєнний час - ФОТО

Для зручності абонентів, які користуються послугами КП ДОР “Аульський водовід”, було створено мультипосилання СЕРВІС ЦЕНТР – КП ДОР «Аульський водовід». Це спосіб входу до особистого кабінету, передавання показників лічильника, сплата за послуги водопостачання та водовідведення та абонентське обслуговування, видрукування квитанції, перегляд інформації на офіційному сайті підприємства – тепер все за однією посиланням. Щоб приєднатися, перейдіть за посиланнями: https://taplink.cc/gorvoda_dndz