«Класи безпеки» будуть обладнані в закладах освіти Кам’янського району

«Класи безпеки» будуть обладнані в закладах освіти Кам’янського району

Автор: Валентин Фіголь

«Класи безпеки» для вивчення правил безпечного поводження в побуті та на вулиці будуть обладнані в закладах середньої освіти Кам’янського району, обіцяє районна військова адміністрація.

Кам’янською районною військовою адміністрацією будуть докладатися всі зусилля, щоб «класи безпеки» облаштовувалися в територіальних громадах району. Дане питання знаходиться на особистому контролі голови районної військової адміністрації Олега Гапіча, підкреслює пресслужба адміністрації.

Посадовці нагадують: триває Всеукраїнський проєкт Міністерства освіти і науки, в рамках якого діти навчаються правилам безпеки життєдіяльності у побуті, на вулиці та довкіллі. Проєкт також передбачає, що малеча повинна мати можливість ознайомитися із професією рятувальника.

Вивчати правила безпечної поведінки на воді та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, ознайомлюватися з первинними засобами пожежогасіння та першої домедичної допомоги вже можуть учні Криничанського ліцею №1 у «Класі безпеки». Цей клас напередодні новорічних свят відкрили рятувальники Кам’янського районного управління ГУ ДСНС разом з керівництвом Криничанської селищної об’єднаної територіальної громади.

Окрім цього, для ліцеїстів в класі облаштована зона психологічного розвантаження та ігрова зона, де діти в ігровій формі можуть вивчати прості правила безпеки.

В умовах воєнного стану такі класи є необхідними, впевнені рятувальники – аби навчити дітей уникати небезпечних ситуацій та вміти правильно поводитись у випадку їх виникнення.

Новий податок платитимуть власники та користувачі землі в Кам’янському районі - ФОТО