Неадекватну водійку, що ганяла по місту з дитиною у салоні, затримали у Дніпрі

Неадекватну водійку, що ганяла по місту з дитиною у салоні, затримали у Дніпрі

Водійку автомобіля “Сітроен», що наражала на небезпеку дитину, яка була в салоні авто, та створювала аварійні ситуації, затримали поліційні у Дніпрі. Про це повідомила пресслужба ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

Наразі встановлено, що патрульні поліційні отримали повідомлення громадян про те, що водійка «Сітроен», яка, імовірно, була в нетверезому стані, неадекватно поводиться за кермом.

При відпрацюванні інформації патрульні помітили вказаний легковий автомобіль, у салоні якого, як згодом виявилось, перебувала дитина. Водійка не виконала вимоги поліційних про зупинку та на великій швидкості намагалася втекти. При цьому створювала аварійні ситуації та пошкодила два службові автомобілі.

Надалі вона заїхала на територію церкви, де почала на великій швидкості їздити по колу та дрифтувати. Для зупинки транспортного засобу поліціянти застосували табельну вогнепальну зброю. Внаслідок застосування зброї ніхто не постраждав.

Водійку затримали.

Поліційні опікувалися дитиною до приїзду родичів та передали хлопчика батьку. З дитиною все добре.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Проводяться першочергові слідчі дії.

Неадекватну водійку, що ганяла по місту з дитиною у салоні, затримали у Дніпрі - ФОТОНеадекватну водійку, що ганяла по місту з дитиною у салоні, затримали у Дніпрі - ФОТО