Попит на генератори в Україні зріс більш ніж у 50 разів

Попит на генератори в Україні зріс більш ніж у 50 разів

За 2022 рік в Україну імпортовано 669,4 тисячі генераторів. З них 643,8 тисячі генераторів були завезені підприємствами, громадянами – 25,5 тисяч.

Про це повідомив член Комітету Верховної ради з питань фінансів податкової та митної політики Ярослав Железняк в Telegram.

За його даними, найменше генераторів імпортували у березні – 4,6 тисячі, найбільше у грудні – 309,4 тисячі.

Попит на генератори в Україні зріс більш ніж у 50 разів - ФОТО

“На графіку можна побачити, як різко зростає попит з початку осені. Січень до грудня різниця у 52 рази”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, в Україні 10 листопада, набула чинності постанова Кабміну, згідно з якою скасовується ввізне мито на генератори, акумулятори та ще низку товарів.

Як повідомила пресслужба ПриватБанку, банк запустив програму пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю електрогенераторів, систем безперебійного живлення та систем Starlink.

Як зазначили в пресслужбі, отримати кредит можна буде швидко та за спрощеною процедурою.

Підприємці та малий бізнес можуть отримати в ПриватБанку від 20 до 300 тисяч гривень з авансом 10% та погашенням боргу рівними частинами протягом року.

За одним кредитним договором можна придбати відразу до п’яти одиниць обладнання, а процентна ставка – від 0% за державною програмою коштом платників податків “Доступні кредити 5-7-9%”.

Разова комісія становитиме 1% від суми кредиту. Кредит надаватиметься без застави, з наданням поруки власника бізнесу.

Заявку на отримання “кредиту для безперебійності роботи” можна подати на сайті банку.