Скандал на ґрунті благоустрою стався в Кам’янському

Скандал на ґрунті благоустрою стався в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Черговий скандал на ґрунті різних поглядів на доброустрій прибудинкової території виник в одному з дворів житлової забудови в Кам’янському.

Про інцидент через спробу одного з мешканців самовільно влаштувати доброустрій біля свого під’їзду багатоквартирного будинку розповіла Людмила Глок, відома журналістка та краєзнавиця з Кам’янського.

Сталося все напередодні ортодоксального Різдва. Зранку мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Євгена Мельнікова (колишня Алтайська) побачили, як з самоскида на дорогу біля під’їздів висипається шлак, а бульдозер те все розгортає.

Скандал на ґрунті благоустрою стався в Кам’янському - ФОТО

«Техніка в перебігу робіт перетворила двір в суцільне болото. Місцеві підбили підсумки такого «благоустрою»: раніше вода збиралась в ямі на дорозі, а після того, як яму засипали шлаком, багнюка розтеклась на пів двору, перекривши вхід до інших під’їздів.

Мешканці швидко з’ясували, що КП «Добробут» не має до цього безладу жодного стосунку.

Організатор робіт – молодий чоловік з першого під’їзду будинку, відбивався від обурених сусідів в агресивній манері: мовляв, ви живете, як свині! Його дружина не може вийти з під’їзду погуляти з коляскою!..

Люди викликали поліцію. Організатор робіт зник, техніка теж хутко поїхала геть ще до приїзду правоохоронців. Поліцаї приїхали, замастились рідкою багнюкою та записали пояснення місцевих мешканців.

На тому історія поки що стала на паузу. Болото у дворі наразі підмерзло. Де була вода – тепер лід…

Люди по-різному коментують подію. Дехто невдоволений тим, що ходити вздовж будинку тепер можна хіба що попід стінкою.

«Хлопець молодець! Він вирішив проблему як справжній чоловік! – пишуть в соцмережах інші. – А те, що зараз багато багнюки – нічого страшного, воно вирівняється, вода висохне…»

«Болото не зникло, тільки розлилося…» – зазначають інші мешканці.

«Варто все ж погоджувати свої добрі наміри з керуючою компанією або департаментом ЖКГ», – підсумує історію Л. Глок.

Варто нагадати мешканцям Кам’янського, на підтримку позиції пані Глок. Будь-які самовільні роботи «з благоустрою» території міста заборонені Правилами благоустрою, затвердженими міською радою. Правила мають силу закону, і порушник може бути притягнутий до адміністративної відповідальності.