Про дірявий дах та користь соцмереж у Кам’янському

Про дірявий дах та користь соцмереж у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Про те, як сумно зустрічати зимові свята з дірявим дахом, розповіли мешканці Кам’янського. Завдяки розголосу в соціальних мережах управителі житлом відреагували на людську біду і почали ремонт.

«Сумне Різдво з дірою в стелі, – прокоментували свою біду мешканці будинку 15 по вулиці Волкова. – КП «Добробут»! Подивіться фото в месенджері. Немає стелі, провалля аж до даху. А дах дірявий».

Через дірку в стелі під час дощу чи танення снігу квартири заливає до першого поверху, поскаржились люди. Мешканець квартири на верхньому поверсі – людина з особливими потребами…

«У вас лежить стос заяв з цього приводу – реакції нуль! – звернулись мешканці до адміністрації КП «Добробут» в соцмережах. – Чекаєте, щоб трапилось повне обрушення даху над усім домом і люди взимку лишились на вулиці?»

Про дірявий дах та користь соцмереж у Кам’янському - ФОТО

Люди нагадали, що міський голова Кам’янського Андрій Білоусов також має заяви з цього приводу…

Вже наступної доби після цієї публікації в соцмережах відгукнулась адміністрація КП «Добробут».

«Нашими майстрами розпочато ремонт даху. Коли ми побачили його стан – одразу прийняли рішення: якомога швидше розпочати відновлення», – написали представники управителя житлом. Ще раніше їхній інженер, мовляв, зробив заміри, тепер придбали необхідні матеріали. «Ми оперативно розпочали цей процес, – наголосили житловики. – Наразі за цією адресою працює декілька майстрів, які поступово та якісно встановлюють заміну старого даху, з використанням важкої техніки!»