У Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів

У Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів

Служби безпеки України викрила у Дніпрі підпільний осередок «партії Шарія», який готувався проводити масові заворушення в регіоні. Заборонений партійний осередок організував виходець з Донеччини, який прибув до Дніпра під виглядом переселенця. Про це повідомила пресслужба СБУ.

В повідомленні йдеться, що СБУ запобігла спробам розхитування внутрішньополітичної ситуації на Дніпропетровщині. У результаті контрдиверсійних заходів в обласному центрі вдалося попередити протиправну діяльність регіонального «відділення» забороненої «партії Шарія».

У ході обшуків у приміщеннях прокремлівського осередку виявлено інструкції з алгоритмом дій щодо провокації масових заворушень під час громадських заходів.

Також зловмисники готувались до проведення вуличних акцій на підтримку російських окупантів у разі наближення лінії фронту або захоплення регіону.

У Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів - ФОТО

Крім цього знайдено «угоди» представників партії про нерозголошення інформації щодо своєї підривної діяльності проти України.

За даними слідства, заборонений партійний осередок організував виходець з Донеччини, який прибув до Дніпра під виглядом переселенця.

У Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів - ФОТО

Як повідомляє пресслужба СБУ, перебуваючи на постійному зв’язку з представниками Шарія, які переховуються за кордоном, він облаштував підпільне відділення «політсили» у власному помешканні.

Для конспірації контактував виключно з «перевіреними» особами й максимально приховував адресу свого проживання.

У результаті слідчо-оперативних дій правоохоронці також виявили у помешканні організатора «підпілля» склади з ворожими виданнями, листівками та фінансову «звітність» щодо витрат на антиукраїнську діяльність.

Наразі вилучені матеріали направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України, триває розслідування для встановлення всіх обставин правопорушень і притягнення винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ Дніпропетровської області за процесуального керівництва органів прокуратури.

У Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів - ФОТОУ Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів - ФОТОУ Дніпрі СБУ викрила осередок прокремлівських диверсантів - ФОТО