У Кам’янському відкрили баскетбольний сезон

У Кам’янському відкрили баскетбольний сезон

5 січня у спортивному залі СК «Прометей» відбувся турнір зі стрітболу серед молодіжних команд міста. Організатором виступив міський центр «Спорт для всіх». Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

За звання найсильніших команд серед прихильників гри у баскетбол (3х3) в тривалій та видовищній грі змагалися 19 команд (юнаків та дівчата) у двох вікових категоріях. 13 команд молодь до 16 років й 6 команд старші 17+. Команди до 16 років грали за змішаною системою.

У фінал вийшли 4 команди: «Іколя», «Гідра», «ЗСУ» (ДЮФШ «Надія») і «Ракузан» (аматори).

І місце виборола команда «Іколя» (ДЮФШ «Надія»: Сокур М., Бікбасаров М., Кудрявцев Д., Сергієнко Ф.), II місце – команда «Ракузан» (Бражник В.,Бутнару А.,Бутнару Д.), III місце посіла команда «Гідра» (ДЮФШ «Надія»: Пушкар Д., Олійник М.,Єрмаков І.,Левчук М.).

Серед представників вікової категорії 17+, які за лідерство боролись за коловою системою.

Переможцями й призерами стали: І місце – команда «Клюквений сироп» (Сухопар Ю., Висоцький О.,Авдонін Д.), II місце – команда «Строяк» (Турчин Є., Гладких Є.,Шаповал М., Сидорчук Д.),  III місце  посіли дві команди: «КПЛ» (Гелетій О.,Сідько С.,Пікуш Д.,Науменко В.) і команда «Кленовий лист» (Ромашов К., Черносенко В., Тимошенко А.,Шестернов Н.).

У Кам’янському відкрили баскетбольний сезон - ФОТОУ Кам’янському відкрили баскетбольний сезон - ФОТО

У Кам’янському відкрили баскетбольний сезон - ФОТОУ Кам’янському відкрили баскетбольний сезон - ФОТО