Прихильницю «руского міра» з Дніпропетровщини затримали під час спроби втечі до Польщі

Прихильницю «руского міра» з Дніпропетровщини затримали під час спроби втечі до Польщі

На пункті пропуску «Краківець», що у Польщі, українські прикордонники затримали 43-річну уродженку Нікополя, яка їхала рейсовим автобусом. Під час перевірки її сторінок у соцмережах оперативні співробітники виявили низку дописів, що свідчать про її проросійські погляди та підтримку збройної агресії Росії. Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

З початком повномасштабного вторгнення жінка підтримувала агресію Росії проти України. Проте, не дочекавшись приходу «асвабадітєлєй» та усвідомлюючи успіхи українських військових на фронті, вирішила виїхати до Польщі.

43-річна уродженка Нікополя їхала рейсовим автобусом через пункт пропуску «Краківець». Під час перевірки її сторінок у соцмережах оперативні співробітники виявили низку дописів, що свідчать про її проросійські погляди та підтримку збройної агресії Росії. Зокрема жінка активно поширювала заклики на підтримку керівництва Росії та військових, які «асвабаждают мірноє насілєніє от нацистов».

Правоохоронці зібрали достатню доказову базу та повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні злочину за ч. 2, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».

Ухвалою Галицького районного суду Львова фігурантці кримінального провадження обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили оперативні співробітники Львівського прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.