Дніпропетровщина – перша по працевлаштуванню медсестер-переселенців з інших регіонів

Дніпропетровщина – перша по працевлаштуванню медсестер-переселенців з інших регіонів

На сьогодні можливістю працевлаштуватися в іншому медичному закладі вже скористалися 4 332 внутрішньо переміщених медичних працівників. У лікарнях Дніпропетровщини працюють більш ніж 200 лікарів та понад 300 медсестер з інших регіонів України. Про це повідомили у МОЗ.

Найбільше працевлаштованих лікарів та інших професіоналів у сфері охорони здоров’я зареєстровано у Львівській – 284, Дніпропетровській – 212 та Полтавській області – 146 осіб.

Найбільше працевлаштованих медичних сестер та інших фахівців у сфері охорони здоров’я зареєстровано у Дніпропетровській – 326, Полтавській – 164 та Харківській області – 141 особа.

Міністерство охорони здоров’я України здійснює збір та узагальнення інформації щодо кадрових потреб у закладах охорони здоров’я в регіонах України, використовуючи з цією метою інформаційно-аналітичну систему MedData, що адмініструється Медичними закупівлями України.

Знайти потрібні вакансії можна на порталі вакансій медичних працівників – спеціальному ресурсі Міністерства охорони здоров’я. Він є простим і зручним у використанні. Відфільтровувати вакансії можна за різними показниками.