Помилування «рибним мародерам» не буде, попереджають рибоохоронці рибалок Кам’янського

Помилування «рибним мародерам» не буде, попереджають рибоохоронці рибалок Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Рибоохоронний патруль продовжує ловити громадян, які займаються незаконними видами риболовлі. Рибоохоронці попереджають: на всіх «рибних мародерів очікує покарання».

Від початку року рибпатрульними Держрибагентства вже викрито низку грубих порушень правил рибальства. При цьому найрезонансніші випадки браконьєрства за останні дні зафіксовано на водоймі поблизу Кам’янського.

Так, полтавські рибоохоронці спільно з поліцією зловили громадянина, який на Кам’янському водосховищі 4 сітками незаконно виловив 155 кг сома, судака, ляща, товстолоба та плітки, завдавши збитків рибним запасам на 482 тис. грн. Громадянину доведеться, за рішенням суду, компенсувати ці збитки.

«Жодної поблажливості до тих, хто наважується займатися браконьєрством, не буде! – наголошують рибоохоронці. – На всіх рибних мародерів очікує покарання!»

Рибоохоронний патруль нагадує: у Держрибагентстві функціонує всеукраїнська безплатна «гаряча лінія» 0 (800) 50-52-50. «Якщо ви помітили порушення рибоохоронного законодавства просимо невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону», звертаються патрульні до громадян.

Помилування «рибним мародерам» не буде, попереджають рибоохоронці рибалок Кам’янського - ФОТО