Пийте більше води – це подовжує життя

Пийте більше води – це подовжує життя

Здавалося б, усі знають, що дієтологи радять випивати 2,5-3 літри води на день, бо це корисно для здоров’я. Та на практиці не усі з нас цих рекомендацій дотримуються. Тож чергове відкриття вчених доводить, що вода має ключове значення не тільки для здоров’я, але й довголіття.

Вживання достатньої кількості води пов’язане зі значно нижчим ризиком розвитку хронічних захворювань, меншим ризиком ранньої смерті або меншим ризиком бути біологічно старшим за свій хронологічний вік, заявили вчені у дослідженні Національного іституту здоров’я (NIH), США, повідомляє CNN.

«Результати свідчать про те, що правильна гідратація може уповільнити старіння та продовжити життя без хвороб», — сказала автор дослідження Наталія Дмитрієва, науковий співробітник лабораторії серцево-судинної регенеративної медицини Національного інституту серця, легенів і крові, підрозділ NIH.

Вивчення того, які профілактичні заходи можуть уповільнити процес старіння, є «головним завданням превентивної медицини», – кажуть автори дослідження. Це пов’язано з тим, що епідемія «хронічних захворювань, що залежать від віку» виникає, оскільки населення світу швидко старіє. А подовження тривалості здорового життя може допомогти покращити якість життя та зменшити витрати на охорону здоров’я більше, ніж просто лікування хвороб.

Вчені провели досліди на мишах, обмеживши їх доступ до питної води. І виявили, що це скорочує їх життя на 6 місяців, що дорівнює приблизно 15 років для людини.

«Це дослідження додає дані спостережень, які підтверджують потенційні довгострокові переваги покращеної гідратації щодо зниження довгострокових наслідків для здоров’я, включаючи смертність», — сказав доктор Говард Сессо, доцент медицини Гарвардської медичної школи.

Згідно з кількома дослідженнями , на які посилаються автори нового дослідження , близько половини людей у ​​всьому світі не дотримуються рекомендацій щодо загального щоденного споживання води .

“На глобальному рівні це може мати великий вплив”, – сказала Дмитрієва в прес-релізі. «Зменшення вмісту води в організмі є найпоширенішим фактором, який підвищує рівень натрію в сироватці крові, тому результати показують, що достатня гідратація може уповільнити процес старіння та запобігти або відстрочити хронічні захворювання».

На рівень натрію в сироватці крові впливає споживання рідини з води, інших рідин, а також фруктів і овочів з високим вмістом води.

«Найбільш вражаючий висновок полягає в тому, що цей ризик (хронічних захворювань і старіння) очевидний навіть у людей, у яких рівень натрію в сироватці крові знаходиться на верхній межі «нормального діапазону», — сказав д-р Річард Джонсон, професор університету. медичної школи Колорадо електронною поштою. Він не брав участі в дослідженні.

«Це ставить під сумнів питання про те, що насправді є нормальним, і підтримує концепцію про те, що як населення ми, ймовірно, п’ємо недостатньо води».

Понад 50% вашого тіла складається з води, яка також необхідна для багатьох функцій, включаючи перетравлення їжі, створення гормонів і нейромедіаторів і доставку кисню по всьому тілу, згідно з даними клініки Клівленда .

Національна академія медицини (раніше відома як Інститут медицини) рекомендує жінкам споживати 2,7 літра рідини щодня, а чоловікам – 3,7 літра щодня. Ця рекомендація включає всі рідини та багаті водою продукти, такі як фрукти, овочі та супи. Оскільки середнє співвідношення споживання рідини до їжі становить приблизно 80:20, це становить добову кількість 9 чашок для жінок і 12 ½ чашок для чоловіків.

Вчені нагадують, що люди з проблемами здоров’я повинні обговорити зі своїм лікарем кількість споживаної рідини для них.

Якщо вам важко зволожитися, можливо, вам знадобиться допомога впровадити цю звичку у ваш звичайний розпорядок дня. Спробуйте залишити біля ліжка склянку води, щоб випити її, коли прокинетеся, або пийте воду, поки вариться ранкова кава. Прив’яжіть свою звичку гідратації до місця, де ви перебуваєте кілька разів на день, сказав CNN експерт із поведінкових наук д-р Б. Дж. Фогг, засновник і директор лабораторії дизайну поведінки Стенфордського університету.