В Кам’янському пройшов всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!»

В Кам’янському пройшов всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!»

В Кам’янському 13-14 січня 2023 року вперше пройшов  Всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!» серед ветеранів та переселенців з волейболу МІХ 4х2 (200 років) у спортзалі КЗ СК «Прометей». Про це повідомила пресслужба міськради.

Склад команди 4 чоловіки та 2 жінки. Вік чоловіків повинен був у сумі перевищувати  200 років. В змаганнях взяли участь три команди з Кам’янського – «Дніпронет», «Паляниця», «Прометей» та 7 команд гостей – «Факел» (м.Павлоград), «Автомобіліст» (м.Дніпро), «Перемога» (м.Київ), «Альянс» (м.Краматорськ), «Азовський оазис» м.Запоріжжя, «Оболонь» (м.Київ), «Скіф»  (м.Першотравенськ).

Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту Кам’янської міської ради (начальник управління Едуард Коряк), осередок ветеранів волейболу Дніпропетровської області (голова Вікторія Орєшина). Проводились змагання за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова та ГО «Бджола».

На початку змагань команди у  групах розіграли путівки до виходу до фіналу. Право зіграти у фіналі виборовши перші місця у групах стали дві київські команди «Перемога» і «Оболонь» та «Дніпронет» (м. Кам’янське).

Три команди по колу розіграли призові місця. За підсумками перемогу святкувала команда «Дніпронет», друге місце «Перемога» і третє «Оболонь».

На церемонії нагородження були присутні секретар Кам’янської міської ради Наталія Ктітарова та начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, які й поздоровили команди.

Капітанам команд вручили кубки й подарункові сертифікати від ГО «Бджола», а кожен волейболіст був нагороджений медаллю.

Переможцями у нашій команді стали, капітан команди – Володимир Гацура, Тетяна Косенко, Віктор Темченко, Костянтин Скрипник, Дмитро Бобельчук, Ніна Петренко, Олександр Магула.

Кращими гравцями визнано – Дмитра Бобельчука («Дніпронет»), Сергія Сороку («Оболонь»), Ярослава Торгана («Перемога») та Любов Ягодину («Перемога»).

В Кам’янському пройшов всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!» - ФОТОВ Кам’янському пройшов всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!» - ФОТОВ Кам’янському пройшов всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!» - ФОТОВ Кам’янському пройшов всеукраїнський турнір «Разом до Перемоги!» - ФОТО