В Кам’янському винесли вирок наркоторговцю, що продавав «закладки» з метадоном

В Кам’янському винесли вирок наркоторговцю, що продавав «закладки» з метадоном

Мешканця Верхньодніпровська, який на території м. Кам’янське збував наркотичний засіб метадон шляхом «закладок», засуджено до сьоми років ув’язнення Заводським районним судом м. Дніпродзержинська 11.01.2023. Про це повідомила пресслужба Кам’янської окружної прокуратури.

За публічного обвинувачення Кам’янської окружної прокуратури засуджено мешканця м. Верхньодніпровська за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України, до покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

Встановлено, що вказаний громадянин, вступивши у попередню змову з оператором одного з телеграм-каналів по розповсюдженню наркотичних засобів, приїхав до міста Кам’янське з метою збуту наркотичного засобу метадон шляхом «закладок».

При залишенні чергової «закладки» у місті 26.05.2022 вказаного громадянина затримали працівники поліції та при особистому обшуку в останнього виявлено наркотичний засіб метадон у великих розмірах, розфасований у 18 сліп-пакетів, обмотаних ізоляційною стрічкою.

Як йдеться у повідомленні, не дивлячись на заперечування підсудним своєї причетності до вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень, його вина в ході судового розгляду доведена належними та перевіреними доказами, а відтак, суд підтримав позицію прокурора щодо необхідності призначення вказаній особі покарання у виді позбавлення волі із його реальним відбуванням.