НМТ 2023 – два обов’язкові предмети та один за вибором

НМТ 2023 – два обов’язкові предмети та один за вибором

Національний мультипредметний тест цьогорічної вступної кампанії відбуватиметься за схемою 2+1. Вступники складатимуть два обов’язкові предмети, а третій буде на вибір. Про це мова йшла на брифінгу щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану.

Предмети

У 2023 році тестування для вступу в заклади вищої освіти України абітурієнти проходитимуть з двох обов’язкових предметів, а також одного предмету за вибором, а саме:

  • обов’язкові предмети – українська мова та математика.
  • предмети за вибором – історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія.

Тривалість

Час на складання мультитесту складає 180 хвилин і проходить в один день, вступник самостійно розподіляє час між блоками.

Завдання

Усі завдання відповідатимуть чинним програмам Зовнішнього незалежного оцінювання, а в тестах буде використано завдання, розроблені для ЗНО.

Буде 30 завдань з української мови, 22 – з математики. З історії України – 30, з іноземних мов – 32, з фізики – 20, з біології та хімії – по 30.

Де проходитиме

Тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти у населених пунктах України та деяких країнах за кордоном.

Коли проходитиме

Передбачено основну сесію, яка відбудеться в червні, а додаткова запланована на червень і липень.

Додамо, що реєстрація учасників проходитиме у квітні, підтвердження участі в мультитесті та остаточний вибір місця проходження – в травні. Вступ до вишів передбачено на липень і серпень.

Нагадаємо, що через повномасштабну війну минулого року абітурієнти в Україні вже складали мультипредметний тест, який став альтернативою ЗНО.

НМТ 2023 – два обов'язкові предмети та один за вибором - ФОТО НМТ 2023 – два обов'язкові предмети та один за вибором - ФОТО