В Кам’янському реконструкцію 9-ї міськлікарні профінансує Європейській Інвестиційний банк

В Кам’янському реконструкцію 9-ї міськлікарні профінансує Європейській Інвестиційний банк

Кам’янське продовжує співробітництво з ПРООН, завдяки якому в місті вже не вперше реалізуються соціально важливі проєкти. А саме, реконструкція окремої будівлі гімназії № 11 та колегіуму №16.Чергова перемога у конкурсі грантів дозволить провести реконструкцію міської лікарні №9. Подробиці реалізації проєкту повідомив мер міста Андрій Білоусов.

«Незважаючи на всі складнощі воєнного часу Кам’янське продовжує плідну співпрацю з 🇺🇳 ПРООН (Програма Розвитку Організації Об’єднаних Націй) задля реалізації соціально важливих проєктів в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», яку фінансує Європейський Інвестиційний банк.

Наше місто здобуло чергову перемогу в конкурсі грантів, цього разу на реконструкцію будівлі Кам’янської міської лікарні № 9, з утепленням фасаду, капітальним ремонтом відділень і благоустроєм території.

Сьогодні зустрівся з учасниками місії ПРООН – керівником групи, технічними та фінансовими експертами.

Обговорили перспективи подальшої взаємодії та поточну ситуацію на об’єктах, які перебувають на етапі завершення – реконструкція окремої будівлі гімназії № 11 та колегіуму №16», – розповів мер у Telegram.

В Кам'янському реконструкцію 9-ї міськлікарні профінансує Європейській Інвестиційний банк - ФОТОВ Кам'янському реконструкцію 9-ї міськлікарні профінансує Європейській Інвестиційний банк - ФОТО

В Кам'янському реконструкцію 9-ї міськлікарні профінансує Європейській Інвестиційний банк - ФОТО