В Кам’янському до Дня Соборності України відбувся відкритий турнір з волейболу

В минулі вихідні в Кам’янському відбувся відкритий турнір КЗ «ДЮСШ №2» КМР з волейболу серед дівчат 2009-2010 р.н. на базі СК «Прометей».

Захід пройшов за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова та ГО «БДЖОЛА».

«Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги! Успіхів вам дівчата, мирного неба, та перемоги!», – звернувся до учасників турніру в привітальній промові голова Управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк.

Організатором змагань виступили: Управління молоді та спорту міської ради спільно з ДЮСШ №2.

У турнірі взяли участь шість команд:

–  ДЮСШ Царичанської селищної ради

–  КЗ «ДЮСШ» Магдалинівської селищної ради;

–  КЗ Васильківська ДЮСШ;

–  ДЮСШ №2 (команда 1) м. Кам’янське ;

– ДЮСШ №2 (команда 2) м. Кам’янське ;

– відокремлений структурний підрозділ «Технологічний фаховий коледж м.Кам’янське».

Команди спочатку пройшли груповий етап у двох групах. За підсумками переможцями груп стали дві наші команди ДЮСШ №2, які й розіграли у фіналі золоті медалі.

Переможцями стала перша команда ДЮСШ №2. Третє місце у трьох партіях здобула команда Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж», яка перемогла ДЮСШ Царичанської селищної ради.

На відкритті та на нагородженні команди вітали начальник Управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, директор КЗ «ДЮСШ №2» КМР Євген Оніпко та директор КЗ «СК «Прометей» КМР Анатолій Івашина. А також почесні гості – представники ГО «БДЖОЛА» – Ірина Краюшкіна та Марина Пахолько.

Кращим гравцем турніру визнали капітана команди Анастасію Ялову (ДЮСШ №2 команда №1). Команди призери були нагородженні кубками, медалями та подарунковими сертифікатами від ГО «БДЖОЛА».

В Кам'янському до Дня Соборності України відбувся відкритий турнір з волейболу - ФОТО В Кам'янському до Дня Соборності України відбувся відкритий турнір з волейболу - ФОТО В Кам'янському до Дня Соборності України відбувся відкритий турнір з волейболу - ФОТО В Кам'янському до Дня Соборності України відбувся відкритий турнір з волейболу - ФОТО