Нова пісня автора народного хіта «Байрактар» стане саундтреком до фільму про Петриківку

Нова пісня автора народного хіта «Байрактар» стане саундтреком до фільму про Петриківку

Автор народного хіта «Байрактар» Тарас Боровок написав нову пісню, що стане саундтреком до документального фільму про Петриківку. Звісно ж, кліп до пісні знімався у колисці Петриківського розпису. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОВА.

«Пісня, яку я зараз написав, про українське мистецтво, творчу українську натуру, про нашу класну щиру душу. Вона стане саундтреком до документального фільму про Петриківку. Адже і саме селище, і знаменитий розпис – частина нашого генетичного коду, національної ідентичності», – розповів Тарас Боровок.

Нова пісня автора народного хіта «Байрактар» стане саундтреком до фільму про Петриківку - ФОТО
Тарас Боровок

Як і сам фільм, кліп  знімали у колисці Петриківського розпису.

«Треба було зробити, щоб звучало гармонійно. Аби пісня лилася, мов той струмочок. Була довершеною, мов та вишиваночка. В результаті композиція «Це ми» виявилася наймелодійнішою та найліричнішою з усіх моїх робіт», – додав автор.

До роботи над кліпом, залучили досвідчених майстринь, придумали цікаву ідею, поєднали уквітчаний орнамент, національні символи, музику.

Загалом за час повномасштабної війни Тарас Боровок написав понад 30 пісень.

«Мені одного разу наснився сон, що коли я напишу 50-ту пісню – буде перемога. Розповів це друзям. Вони сказали: «бігом на студію працювати. Якусь їжу ми тобі приноситимемо», – поділився Тарас Боровок.

Пісня разом із відеодоробком незабаром з’явиться на ютуб-каналі автора.

Нова пісня автора народного хіта «Байрактар» стане саундтреком до фільму про Петриківку - ФОТОНова пісня автора народного хіта «Байрактар» стане саундтреком до фільму про Петриківку - ФОТОНова пісня автора народного хіта «Байрактар» стане саундтреком до фільму про Петриківку - ФОТО