Театральна афіша Кам’янського

Театральна афіша Кам’янського

Академічний музикально-драматичний театр ім. Лесі Українки в Кам’янському запрошує на вистави 3-5 лютого, що відбудуться на Новій та Основній сценах, повідомила пресслужба театру.

 Нова сцена (вул. М. Лисенка, 24)

4 лютого, 16:00 – Комедія «На всю котушку» за п’єсою Ніла Саймона.

Бадді Бейкер, вирішує вирватись з під опіки батьків і вирушає до свого старшого брата Алана, щоб перейняти усі премудрості життя справжнього плейбоя. І хто міг би подумати, що здібний учень швидко почне перевершувати учителя в науці флірту, вечірок і поглинання алкоголю?

5 лютого, 11:00 – Дивна історія чарівної країни «Легенда Нарнії» за мотивами повісті К.С. Льюїса «Лев, Чаклунка та платяна шафа».

Це чарівне шоу в жанрі фентезі, справжня захоплива подорож у країну, населену магами й тваринами, які вміють розмовляти, країну, де вже 100 років править зла Чаклунка.

 Основна сцена (пл. 250-річчя міста, 2)

3 лютого, 18:00 – Іронічна комедія «Я його дружина» за п’єсою Жан Пуаре.

Починається ця іронічна комедія з класичної анекдотичної ситуації – дружина раптово повертається додому і застає чоловіка в товаристві гарненької дівчини… Звісно, щоб якось виправдатись, чоловік придумує на ходу досить переконливе, на його погляд, пояснення, що ця дівчина робить в їх будинку.

5 лютого, 16:00 Комедія «Гра у кохання» за п’єсою Марка Камолетті.

Випровадивши улюблену дружину Жаклін до її матері, Бернар планує провести вікенд з коханкою. Коли несподівано Жаклін повертається додому, Бернар викликає для «для прикриття» кращого свого друга Роберта. Та з’ясувалося, ще Роберт – коханець Жаклін. Загалом усі тут не святі й все йде не за планом.

Театральна афіша Кам'янського - ФОТО

Каса театру: (068) 680 74 30

Замовлення квитків та довідки за тел.: (067) 638-14-09