Громадські організації в Кам’янському взяли участь у конкурсі на фінансування соціальних програм

Громадські організації в Кам’янському взяли участь у конкурсі на фінансування соціальних програм

Майже 800 тисяч гривень передбачено цьогоріч на фінансування конкурсних програм громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю в рамках виконання Програми соціального захисту населення Кам’янської міської територіальної громади на 2022-2026 роки. На участь у конкурсі свої програми надали чотири громадські організації.

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, 30 січня відбулося перше засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки коштом бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2023 році.

Конкурс проводиться в рамках виконання Програми соціального захисту населення Кам’янської міської територіальної громади на 2022-2026 роки. Зокрема цьогоріч програмою передбачено фінансування програм громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю на загальну суму більше ніж 789 тисяч гривень.

За умовами конкурсу громадські організації мали надати свої програми (проєкти) до 10 січня. Так, на участь у конкурсі свої програми надали 4 громадські організації.

На першому засіданні комісія розглянула конкурсні пропозиції на відповідність вимогам конкурсу та допустила їх до участі у другому етапі – безпосереднього «захисту» програм керівниками організацій

Проведення другого етапу конкурсу заплановано на 6 лютого.