Росіяни вночі випустили близько десяти снарядів по одній громаді на Дніпропетровщині

Росіяни вночі випустили близько десяти снарядів по одній громаді на Дніпропетровщині

Російські окупанти в ніч на 31 січня обстріляли Нікопольський район на Дніпропетровщині. Люди не постраждали. Про це повідомив у Telegram глава Дніпропетровської облради Микола Лукашук. В Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, ніч минула без надзвичайних подій.

“Армія РФ завдала удару по Мирівській громаді. Противник бив з важкої артилерії, випустивши близько десяти снарядів”, – зазначив посадовець.

Лукашук розповів, що пошкоджень зазнали три приватні житлові будинки. Також зачепило дві господарські споруди і лінії електропередач.

Росіяни вночі випустили близько десяти снарядів по одній громаді на Дніпропетровщині - ФОТОРосіяни вночі випустили близько десяти снарядів по одній громаді на Дніпропетровщині - ФОТО

“Обстеження територій обстрілу триває. Люди неушкоджені. В інших районах області протягом ночі було тихо”, – додав глава ДОР.

Як повідомив у своєму ранковому зверненні у вівторок, 31 січня, міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, ніч у місті минула без тривог та надзвичайних подій.