У “Нафтогазі” сподіваються завершити опалювальний сезон на початку квітня

У “Нафтогазі” сподіваються завершити опалювальний сезон на початку квітня

Заради економії в «Нафтогазі» розраховують завершити цей опалювальний сезон на самому початку квітня. Про це заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов в ефірі телемарафону.

За його словами, попри те, що Україна забезпечена достатніми запасами природного газу на опалювальний сезон, завершити його хотілося б якомога раніше з метою економії цього ресурсу.

У "Нафтогазі" сподіваються завершити опалювальний сезон на початку квітня - ФОТО
Олексій Чернишов

“Є надії, що зможемо зробити (завершення сезону, – ред.) на самому початку квітня, але якщо буде холодно, то теплопостачання триватиме. Але маємо усвідомлювати, що треба економити”, – сказав він.

Чернишов відзначив як позитивний приклад відповідальний початок цього опалювального сезону наприкінці жовтня – на початку листопада 2022 року.

Відповідаючи на запитання про ціну природного газу для населення після 1 квітня, голова “Нафтогазу” наголосив, що ціна не змінюватиметься впродовж цього опалювального сезону “незалежно від його юридичного або фактичного завершення”.

Він також повідомив, що приватні споживачі в питанні оплати поводяться “патріотично і дисципліновано”, хоча рівень оплати дещо впав. За словами Чернишова, він становить близько 80% “у стабільних регіонах”.