Мешканцям області, що скучили за полюванням, губернатор Дніпропетровщини дав поради

Мешканцям області, що скучили за полюванням, губернатор Дніпропетровщини дав поради

Мешканці Дніпропетровщині останнім часом стали частіше звертатися до влади області з питаннями щодо сезону полювання. Вичерпну відповідь на ці запитання, а також поради, що робити тим, «хто так сильно любить гострі відчуття від зброї в руках», надав голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Останнім часом почастішали запитання щодо сезону полювання. Відповідаю: він закритий! За законодавством наступний розпочнеться з серпня місяця, – написав голова ОВА у телеграм-каналі.

Він нагадав, що у зв’язку з воєнним станом на Дніпропетровщині наразі діє розпорядження про заборону відвідування лісів. Це право є виключно у лісників. Наразі вони відпрацьовують заходи щодо таксації, як необхідної норми для збереження наших лісів, а також їх флори та фауни.

«Усім, хто так сильно любить гострі відчуття від зброї в руках. Хто не може жити без полювання і чекати відкриття сезону не хоче. Хто отримує задоволення від впольованих тварин, маю пораду: записуйтеся до Стрілецьких батальйонів або до одного з 8 штурмових батальйонів «Гвардії Наступу»!», – зазначив Сергій Лисак.

Він додав, що зробити це можна заповнивши анкету кандидата на сайті storm.mvs.gov.ua, або в одному з ЦНАПів області, перелік яких зазначений на сайті.

«Про відкриття сезону полювання просять 500 мисливців області. Це була б потужна та професійна підтримка «Гвардії Наступу»!», – підсумував очільник Дніпропетровщини.