В Кам’янському планують організувати проведення суспільно-корисних робіт

В Кам’янському планують організувати проведення суспільно-корисних робіт

Про організацію суспільно-корисних робіт в м.Кам’янському говорили сьогодні, 2 березня, на нараді, яку провела заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Колісніченко. Про це повідомила пресслужба міськради.

До наради були запрошені представники Кам’янської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, Кам’янської районної ради керівники відділів та департаментів міської ради.

Кам’янська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості представила презентацію на тему: «Суспільно-корисні роботи в умовах воєнного стану».

Світлана Колісніченко підкреслила важливість організації даних видів робіт, які надають додаткову можливість залучення до суспільно корисних та оплачуваних робіт населення, створення нових робочих місць та наповнення бюджету  міста в умовах воєнного часу.

За результатами проведеної наради до Кам’янської районної військової адміністрації буде направлено листа з переліком підприємств міста – виконавців суспільно-корисних робіт. Оплата робіт буде проводитися коштом Фонду загальнодержавного соціального страхування на випадок безробіття (ФЗДССВБ).