В Кам’янському зросла заборгованість по заробітній платі

В Кам’янському зросла заборгованість по заробітній платі

На 1 лютого 2023 року в Кам’янському сума заборгованості по заробітній платі місцевими підприємствами складає 15 139 тис. грн, що на 14,3% більше показників минулого періоду. Й хоча кількість підприємств-боржників зменшилась, розмір заборгованості – збільшився.

Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань погашення заборгованості та легалізації виплати  заробітної плати й зайнятості населення у м. Кам’янському, що провела 28 лютого заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Світлана Колісніченко, повідомила пресслужба міськради.

На засіданні групи заслухали представників суб’єктів господарювання м. Кам’янське, які протягом 2022-2023 років допустили заборгованість із виплати заробітної плати. Відповідальні особи підприємств-боржників надали пояснення стосовно причин виникнення заборгованості та визначили можливі шляхи її погашення у найближчий термін.

Заступник голови робочої групи, начальник відділу Іван Процик доповів присутнім про ситуацію із заборгованості по виплатах заробітної плати зі станом на цей час. У доповіді він зазначив, що кількість підприємств боржників станом на 01 лютого 2023 року стосовно 01 січня 2022 року зменшилася на 2 підприємства, але розмір заборгованості збільшився на 1 890,9 тис. грн.

Так на 01 лютого поточного року сума заборгованості складає 15 139 тис. грн,  що на 14,3% більше показників минулого періоду.

За результатами проведеної наради головою робочої групи Світланою Колісніченко надано розпорядження відділу праці звернутися до Міністерств та відомств в управлінні яких знаходяться підприємства-боржники та посилити контроль у даному напрямку для недопущення порушень виплати заробітної плати.