Мешканці Дніпропетровщини можуть поскаржитись на підприємців, що необґрунтовано підвищують ціни

Мешканці Дніпропетровщини можуть поскаржитись на підприємців, що необґрунтовано підвищують ціни

Мешканці Дніпропетровщини можуть звертатись до комісії зі стабілізації цін на споживчому ринку у Дніпропетровській області з приводу роботи недобросовісних підприємців, що нехтують законодавством та необґрунтовано підвищують ціни. Звернення розглядатимуться невідкладно. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

У Держпродспоживслужбі інформують, що за результатами чергового засідання комісії, що відбулося 28.02.2022 за участю начальника обласної військової адміністрації, доручено посилити роботу із запобігання необґрунтованого зростання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість.

Головні завдання комісії – це виявлення недобросовісних підприємців, що нехтують законодавством та допускають порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Наразі працівниками Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області з метою аналізу цінової ситуації та посилення контролю за ціноутворенням, проводяться щоденні цінові дослідження роздрібних цін та торговельних надбавок у закладах торгівлі області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області нагадує, що обґрунтовані звернення громадян з приводу значного зростання цін розглядаються невідкладно.

Звернення громадян приймаються за адресою: вул. Філософська, 39-А, м. Дніпро, 49006, через офіційний вебсайт Головного управління, також звернення можна надіслати на офіційну пошту [email protected].

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати.

Звернення повинно відповідати вимогам статті 5 Закону України «Про звернення громадян» та містити підпис заявника, підпис громадянина в електронному зверненні може бути засканованим, сфотографованим тощо.

Важливо, до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області надавати належним чином оформлене звернення із зазначенням інформації про назву, організаційно-правову форму суб’єкта господарювання, адресу здійснення його господарської діяльності, копії наявних документів для здійснення заходів, передбачених чинним законодавством.