Шістнадцятий автомобіль від освітян Кам’янського поїхав до військових

Шістнадцятий автомобіль від освітян Кам’янського поїхав до військових

Вже 16-й автомобіль від волонтерського центру освітян Кам’янського відправлено до наших військових на передову. Цього разу в зборі коштів до освітянської спільности долучилися представники духовенства. Про це повідомила Наталія Рева, керівник Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

«Настав той час, коли кожен українець усвідомив ціну та цінність мирного неба над нашими головами та відповідальність кожного з нас перед тими, хто поповнив Боже воїнство в битві за волю та незалежність нашої країни. Це ціна нашого сьогодення. Без усвідомлення цього ми не зможемо рухатися далі та будувати майбутнє. І немає під час війни ніякого «я». Є ми. Народ, Нація, які роблять все для збереження та розвитку Держави. Тож, рухаємося далі – шлях широкий. Разом до Перемоги!», – зазначила Наталія Рева.

Шістнадцятий автомобіль від освітян Кам'янського поїхав до військових - ФОТО

Військовий, якому освітяни на представники духовенства передавали авто трохи засмутився, дякуючи жінкам та представникам церкви, бо, за його словами, дуже давно не бачив таку кількість гарних жінок разом. Мовляв, що більш звик спілкуватися з бійцями, а то інша справа.

Шістнадцятий автомобіль від освітян Кам'янського поїхав до військових - ФОТО

Наталія Рева подякувала всім, хто долучився до збору коштів на авто та тим, хто допомогав його ремонтувати.