Групу взаємопідтримки дружин військових формує БФ «Карітас» в Кам’янському

Групу взаємопідтримки дружин військових формує БФ «Карітас» в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

Групу взаємопідтримки дружин військових під назвою ТилОк організовує благодійний фонд «Карітас Кам’янське» для спілкування в дружньому середовищі та емоційної підтримки жінок.

Для підтримки дружин захисників України організаторами групи планується проведення творчих заходів, арттерапії, спільних поїздок, а також зустрічей з експертами для підвищення обізнаності про реакції військових та ефективні способи допомоги їм на ротації/після повернення до мирного життя. Про мету створення групи ТилОк розповіла Марія Пагулич, заступниця директора БФ «Карітас Кам’янське».

«Планується залучити дружин військових, ця група передбачена саме для жінок. Віримо що війна скоро завершиться, тому нам вже треба готуватися до можливих проблем, пов’язаних з травматичним досвідом тих, хто пройшов війну, – розповіла М. Пагулич. – І передовсім дружини першими відчують на собі цей тягар, тому знання і розуміння як діяти будуть в пригоді».

Одночасно дружня спільнота таких же дружин стане ресурсом для обміну досвідом і підтримки, сподіваються автори ініціативи.

Назва групи – ТилОк, за задумом організаторів, означатиме, що надійний тил, яким є дружини для військових, в нормі. А для цього обов’язково варто дбати про себе та здобувати знання і навички, які допоможуть спільно пережити та подолати наслідки важкого досвіду війни.

Перша зустріч в групі відбулась 10 березня і була теплою та дружньою.

До групи взаємопідтримки запрошуються дружини військових ЗСУ та добровольчих батальйонів.

Як долучитися: Написати на сторінку в соціальній мережі фейсбук благодійного фонду «Карітас Кам’янське» або зателефонувати за номером +380 96 467 7045.