Прем’єра детективу «Мишоловка» відбулась в театрі Кам’янського

Прем’єра детективу «Мишоловка» відбулась в театрі Кам’янського

На Основній сцені театру ім. Лесі Українки в минулу суботу відбулася прем’єра вистави «Мишоловка. Вбивство на Калвер-Стріт», яку за всесвітньовідомою п’єсою Агати Крісті поставив заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков. Про це повідомила пресслужба театру.

 Крім детективного сюжету в постановці підійматися дуже серйозні питання взаємовідносин між людьми, зради й помсти, та неминучості покарання за скоєні злочини.

Дія у виставі відбувається в середині 50-х років минулого століття в засніженому приватному пансіоні у передмісті Лондона, де через непогоду застрягли семеро його мешканців.  Раптом у пансіон заявляється поліційний сержант і повідомляє, що тут має статися злочин. Хтось із тих, хто перебуває в пансіоні – майбутня жертва, а хтось – убивця… Страх поселяється в готелі… Неприязнь, підозри, ненависть змінюють постояльців, та їхніх господарів! Минуле повертається, породжуючи серію таємничих убивств.

Прем’єра детективу «Мишоловка» відбулась в театрі Кам'янського - ФОТО

Ролі у спектаклі виконали заслужена артистка України Марина Юрченко, Руслан Куксенко, Максим Монастирський, Валентина Галенко, Дмитро Алексеєнко, Євгенія Футинець, Руслан Таран, Владислав Дубінін.

В театрі розповіли, що у день прем’єри у театрі був справжній аншлаг – у залі не було жодного вільного місця. Більш того, квитки на виставу були повністю розкуплені ще за кілька днів до прем’єри, що свідчить про великий інтерес глядачів до жанру детективу взагалі, творчості Агаті Крісті – зокрема і любові до нашого театру.

І судячи з реакції залу та тривалих оплесків, якими присутні нагородили акторів та творців вистави, історія, що вони побачили – їм дійсно сподобалась.

Кам’янчани, які не змогли потрапити з якихось причин на виставу 11 березня, можуть це зробити 25 березня, коли «Мишоловку» покажуть на Основній сцені театру вдруге.