У Кам’янському відбувся Чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби

У Кам’янському відбувся Чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби

Більш ніж 100 спортсменів з різних міст Дніпропетровщини взяли участь у Чемпіонаті Дніпропетровської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків U-15 та кадетів U-17, який відбувся 13 березня 2023 року на базі ДЮСШ № 1 (директор Никита Ивашина). Чемпіонат був присвячений 84-річчю видатного спортсмена, майстра спорту СРСР, Юрія Лавровича Єлисєєва. Про це повідомляється на сторінці ДЮСШ №1.

Підтримати наших спортсменів та оцінити рівень професіоналізму шкіл греко-римської боротьби з різних міст прийшли начальник управління молоді та спорту Кам’янської міськради Эдуард Коряк, голова федерації греко-римської боротьби м. Кам’янське Юрий Никитенко, а також ветерани спорту – МС СРСР з класичної боротьби Олексій Бурма, МС СРСР з класичної боротьби Іван Вишнівський та інші відомі спортсмени й тренери з боротьби.

Як повідомили у ДЮСШ №1, з 10 спортсменів, що представляли спортшколу на чемпіонаті, вихованці тренерів Станіслава Харченко та Миколи Кухтенко у різних вагових категоріях вибороли дві золотих, одну срібну та одну бронзову нагороди. Ярослав Винник та Назар Лук’яненко стали золотими призерами змагань, Микита Кривко – отримав срібло, а Марк Брагут – став бронзовим призером.

У Кам'янському відбувся Чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби - ФОТОУ Кам'янському відбувся Чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби - ФОТОУ Кам'янському відбувся Чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби - ФОТОУ Кам'янському відбувся Чемпіонат Дніпропетровщини з греко-римської боротьби - ФОТО