В Кам’янському пішов з життя колишній мер Ярослав Корчевський

В Кам’янському пішов з життя колишній мер Ярослав Корчевський

15 березня передчасно пішов з життя колишній міський голова Кам’янського Корчевський Ярослав Сильвестрович. Про це повідомив у Telegram мер міста Андрій Білоусов.

«Кам’янське зазнало тяжкої втрати: пішов з життя Корчевський Ярослав Сильвестрович», – написав він.

Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе Андрій Білоусов висловив глибокі співчуття рідним та близьким покійного.

«У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Ярославом Сильвестровичем, він назавжди залишиться прекрасним керівником, справжнім патріотом, надійним другом, чесною та інтелігентною людиною», –  додав міський голова.

Ярослав Корчевський народився 1 жовтня 1953 року у с.Підгородне Тернопільської області. У 1971 році закінчив середню загальноосвітню школу, у 1978 році – Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Планування промисловості».

Після закінчення інституту трудову діяльність продовжував в тресті «Дзержинськбуд», займаючи різні посади. У червні 1990 року обраний заступником голови Дніпродзержинського міськвиконкому. Довгий час працював на керівних посадах у різних філіях «Промінвестбанку».

У 2005 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет та отримав кваліфікацію магістра з фінансів.

З грудня 2005 по квітень 2006 року був виконувачем обов’язки міського голови, секретарем міської ради. У березні 2008 року обраний Дніпродзержинським міським головою та обіймав посаду по листопад 2010 року.

Був членом-кореспондентом Академії інженерних наук України, депутатом міської ради трьох скликань.

 

Панахида відбудеться 17 березня о 9.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34).

Після відспівування тіло покійного буде кремовано.